KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12411010
nr 1241 1010
Eddie Figge
(1904-2003), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad -88. Mixed media collage, bladets mått: 27x34 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 18 mars 2019
kl 18:16:51
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
Eddie Figge
Läs mer om Eddie Figge